Дошкiльний навчальний заклад ясла - садок № 3

(завідуюча, загальний)

Дошкiльний навчальний заклад ясла - садок № 3

Тиждень безпеки дитини.

Відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради від 25.03.2019р. №130-осн. «Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня безпеки дитини та об’єктового тренування», на виконання наказу директора закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №3 від  15.04.2019р. №49 – осн. «Про підготовку та проведення Дня цивільного захисту, Тижня безпеки дитини та об’єктового тренування»  з «22» по «26» квітня 2019р. у ЗДО № 3 проведено День цивільного захисту, Тиждень безпеки дитини та об’єктового тренування.

Мета проведення: - підвищення ефективності освітньою роботи з дітьми з питань  - особистої безпеки та захисту життя;

- поглиблення теоретичних знань та закріплення практичних навичок вихователів щодо формування у дошкільнят ціннісного ставлення до власного здоров’я і життя;

- пропагування здорового способу життя серед батьків та їх дітей;

- інтегрування родинного і суспільного виховання з проблеми безпеки життєдіяльності дитини;

- вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров`я під час НС.

Для проведення Тижня безпеки дитини було створено творчу групу, яка розробила План основних заходів та План підготовки до проведення Тижня безпеки дитини та об’єктового тренування. Головою творчої групи призначено вихователя-методиста Андрейко Л.І.

Визначені   тематичні дні:

"Природа – друг, коли ти її добре знаєш".

"Академія маленького пішохода."

"Вогонь - друг, вогонь- ворог".

"Дитина серед людей. Предметний світ".

"День обізнаної дитини".