Дошкiльний навчальний заклад ясла - садок № 3
16 липня, 54 33000 Рiвне
0362268603
Адреса:

33000, м. Рівне,
вул. 16 Липня, 54

Телефон:

+380362268603
(завідуюча, загальний)

Дошкiльний навчальний заклад ясла - садок № 3

ЗВІТ про проведення Дня цивільного захисту та об’єктового тренування в дошкільному навчальному закладі № 3

 Навчання дітей основам безпеки життєдіяльності є одним із пріоритетних напрямів освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі № 3

25 квітня 2018 року у ДНЗ № 3 було проведено День цивільного захисту з метою навчання дошкільників правилам безпечної  життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

 Основна мета та завдання Дня цивільного захисту:

-                      практична перевірка здатності дітей грамотно та чітко діяти з метою захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях;

-                      виховання впевненості дошкільників у ефективності заходів, що проводяться цивільним захистом;

-                      формування та розвиток у вихованців високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності, здатності самовіддано виконувати завдання цивільного захисту.

Заняття були організовані та проведені у формі  колективної творчої діяльності дошкільнят та вихователів. Під час навчання відпрацювали питання  безпечної поведінки в умовах надзвичайних ситуацій різного характеру,  які можуть виникнути у дитячому закладі. Діти демонстрували свої знання класифікацій стихійних лих та правил реагування у разі їх виникнення.

 Була проведена попередня робота з:

-          працівниками:

1.            Навчання з ЦЗ.

2.            Перша домедична допомога потерпілим (сестра медична старша Кулінка Н.П.)

-          батьками:

1.            Дітям  були виготовлені бейджики, в  яких вказується ім’я дитини, місце проживання, ПІБ батьків та їх телефони.

2.            Виготовлені малюнки на тему: «Вогонь ворог. Вогонь друг», «Захисти себе сам».

 

Об’єктове тренування «Пожежа на харчоблоці»

 З метою покращення профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності та проведення заходів «Тижня безпеки дитини та об’єктового тренування» 25 квітня 2018 р. в ДНЗ №3 було організовано і проведено відпрацювання практичних дій евакуації учасників навчально-виховного процесу на випадок надзвичайної ситуації – виникнення пожежі на харчоблоці. 
Після отримання сигналу про евакуацію вихователі у найкоротший термін вивели дітей найбезпечнішими евакуаційними шляхами з будівлі, ретельно перевіривши приміщення, щоб унеможливити перебування дітей у небезпечній зоні.
 
Проведено звірку фактично евакуйованих вихованців із списком присутніх у навчальному закладі, а також наявних в навчальному закладі працівників. Вихователі чітко інформували керівника про результати евакуації дошкільнят з приміщення. Зустріч проводилась на території навчального закладу. 

 

Читайте також:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: