Дошкiльний навчальний заклад ясла - садок № 3
16 липня, 54 33000 Рiвне
0362268603
Адреса:

33000, м. Рівне,
вул. 16 Липня, 54

Телефон:

+380362268603
(завідуюча, загальний)

Дошкiльний навчальний заклад ясла - садок № 3

МАТЕРІАЛЬНО – ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ.

 Матеріально-технічне забезпечення закладу здійснюється відповідно до Закону України “Про дошкільну освіту”, Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти, затвердженого наказом МОН України від 19.12.2017 року №1633.

 Заклад    дошкільної  освіти (ясла-садок) №3  розташований за адресою: 33000,       м. Рівне,  вул. 16 Липня, 54 у двоповерховій будівлі із підвалом, загальною площею 900,2 кв.м , проектна потужність закладу складає 120 дітей. На будівлю закладу виготовлений технічний паспорт. Власником будівлі закладу є територіальна громада м. Рівного в особі Рівненської міської ради.

   Територія закладу  складає 0,2700 га, наявний державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, власником якої є територіальна громада   м. Рівне в особі Рівненської міської ради. Заклад має огорожу по всьому периметру. Заклад має 5 окремих прогулянкових ігрових майданчиків із зеленими насадженнями, на  яких встановлені ігрові павільйони, пісочниці, ігрове обладнання.  Для виконання завдань екологічного і трудового розвитку дошкільнят облаштовано:

  естетично оформлені квітники,альпійські гірки;

-   висаджено фруктові, декоративні, дикоростучі дерева і кущі;

-   куточок лісу, саду;

-   екологічну стежину.

Будівля закладу знаходиться у належному стані, у закладі функціонує 5 груп (1 група переддошкільного віку /третій рік життя/, 1 – молодша, 2 – середні, 1 - старша), музична зала з фізкультурним куточком, психолого-методичний кабінет, медичний кабінет, пральня, харчоблок, кабінет кастелянки. Групові та адміністративні приміщення  закладу дошкільної освіти мають затишний та естетичний вигляд відповідають вимогам Санітарного регламенту.

  Щороку проводиться поточний і капітальний ремонт усіх приміщень, ревізія і ремонт системи теплопостачання,  вентиляційних та каналізаційних систем, систем водопостачання, заміна і ремонт технологічного обладнання. У закладі є достатня кількість вогнегасників (10шт.).

У  закладі дошкільної освіти є необхідна кількість інвентарю, який промаркований та використовується за призначенням, інвентар постійно поповнюється та оновлюється (при потребі),  його кількість є достатньою для повноцінної роботи закладу протягом року.

·         Медичний кабінет має окремий вхід та оснащено відповідно до нормативно-правових документів.

·         Приміщення пральні обладнане двома сучасною пральною  машиною-автоматом (на 7кг),  двома прасками, чиста білизна зберігається на стелажах в окремому приміщенні. У закладі достатня кількість м’якого інвентарю. Кожна дитина забезпечена двома комплектами постільної білизни, двома комплектами рушників для рук та одним комплектом рушників для ніг.

·         Харчоблок має окремий вхід і забезпечено необхідним технологічним обладнанням:  витяжною вентиляцією, 3 холодильниками, 1 холодильна шафа, 2 електричні плита з електродуховкою, 1 електром’ясорубкою, 3 мийки, що повністю відповідає вимогам Інструкції з організації харчування. Харчоблок повністю укомплектований необхідним посудом та інвентарем, який має відповідне маркування. Кількість та якість миючих засобів відповідає вимогам.

·         До послуг дітей музична зала, психолого-методичний кабінет з відповідним технічним та методичним обладнанням. У музичній залі облаштовано куточок з фізкультури із спортивним інвентарем. Оснащення фізкультурного куточку збільшується за рахунок виготовлення нестандартних посібників і придбання спортивних атрибутів. Проведений моніторинг оснащення музичної зали дає змогу зробити висновок, що музично-естетичний розвиток дошкільників у ЗДО  має  повноцінний методичний та дидактичний супровід, матеріальна база музичної зали налічує дитячі музичні інструменти, декорації до свят і розваг, різні види театру, фонотеку музичних творів, музично-дидактичні ігри, нетрадиційні шумові інструменти. Оснащення музичної зали складає 90%.

·         У групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність  ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування не заборонені законодавством.  Бюджетні кошти та спонсорські надходження використовуються за призначенням.

 

Читайте також:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: