Дошкiльний навчальний заклад ясла - садок № 3
16 липня, 54 33000 Рiвне
0362268603
Адреса:

33000, м. Рівне,
вул. 16 Липня, 54

Телефон:

+380362268603
(завідуюча, загальний)

Дошкiльний навчальний заклад ясла - садок № 3

Звіт керівника ДНЗ (ясел-садка)№ 3 (2017-2018 н.р.) продовження 2

         В ДНЗ здійснюється залучення педагогічної та батьківської громадськості закладу до управління його діяльністю. Ведеться співпраця з громадськими організаціями.

Органом громадського самоврядування в закладі є загальні збори (конференція) колективу закладу та батьків або осіб, які їх замінюють. У період між загальними зборами (конференціями) діє рада ДНЗ, діяльність якої регулюється Статутом. На засіданнях Ради розглядалися питання навчально-виховної роботи, поліпшення умов перебування дітей в садку, звітування про роботу Ради тощо. Варто відмітити, що в річному плані планується робота по оптимізації взаємодії педагогів з батьками та громадськістю, метою якої є забезпечення колективного підходу у роботі з батьками по формуванню особистості дитини щодо ефективного впровадження Програми виховання і навчання дітей.

     До складу органів самоуправління навчального закладу крім Ради ДНЗ №3 входять батьківські комітети груп, профспілковий комітет, загальні збори батьків, збори членів трудового колективу, комісії з ОП та ТБ, пожежно-технічна комісія, комісія, яка контролює організацію харчування в ДНЗ.
    Робота зі зверненнями громадян в ДНЗ №3 ведеться відповідно до вимог Закону України.Протягом 2017-2018 н. року до керівника ДНЗ було одне письмове звернення з питання  заміни вікон у спальній кімнаті групи №3, яке було вирішено позитивно.
    З метою упередження появи звернень, зняття конфліктних ситуацій, індивідуального консультування, роз’яснення проблемних питань освіти, фінансово-господарської діяльності, батьківської плати, здійснюю прийом громадян з особистих питань в межах своєї компетенції.
Прийом громадян з особистих питань та з питань діяльності навчального закладу я веду щотижня, розглядаю пропозиції, зауваження, прохання викладені батьками, радою, батьківським комітетом тощо, інформую їх про прийняті рішення. Усього за 2017-2018 н. рік на особистому прийомі у завідувача було 58 громадян.
Спільно з профспілковим комітетом закладу намагаюсь створювати позитивний мікроклімат у колективі. Відсутність скарг членів колективу до управління освіти є показником даної роботи.
Разом із головою профспілкового комітету Роздопченюк В.М. створюємо для працівників всі умови для плідної роботи. В цілому робота колективу відзначається стабільністю та позитивною результативністю.
ДНЗ №3 – комунальний заклад, тому основним джерелом фінансування є бюджет м. Рівне. Завдання адміністрації полягає у оптимальному його прогнозуванні, плануванні та цільовому використанні. Протягом 2017-2018 н.р. фінансове забезпечення закладу значно зросло.
     Будівля закладу прийнята в експлуатацію понад 50 років тому. Але незважаючи на термін та зношеність, адміністрація ДНЗ разом з колективом постійно працює над підтриманням її у робочому стані, над удосконаленням матеріально-технічної бази. Фінансування потреб закладу проводиться централізованою бухгалтерією управління освіти. (Фінансовий звіт – див. Сайт ДНЗ: http://dnz3.rv.ua/) 
Наш заклад постійно працює над створенням сприятливих умов для особистісного становлення та всебічного розвитку кожної дитини дошкільного віку, робота ведеться у тісному контакті з батьками. З метою покращення та модернізації умов перебування дітей у закладі спільні зусилля адміністрації та батьків спрямовувались на покращення матеріально-технічної бази та оснащення освітнього простору, а саме: (Фінансовий звіт – див. Сайт ДНЗ: http://dnz3.rv.ua/) 
 Всі придбання юридично правильно оформлені як спонсорська добровільна допомога, поставлені на облік  ДНЗ №3, оприлюднені на сторінціі сайту ДНЗ.
Адміністрація приділяє достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу. Подвір'я завжди прибране, доглянуте. На квітниках щороку висаджуються квіти, які протягом літа доглядаються працівниками. Своєчасно обрізуються дерева, кущі, біляться бордюри. Обслуговуючим персоналом проводиться скошування трави на газонах, винесення та періодичне вивезення сміття з території ДНЗ.
Наш заклад має хорошу репутацію серед батьків.
Колектив може і хоче працювати, тому ми ставимо перед собою все нові і нові завдання. І першочергове завдання - створення умов, парціальних програм для виховання та оздоровлення наших дітей.
Подальший розвиток ДНЗ можливий тільки за умов засвоєння нововведень та бачення власної перспективи розвитку.
Головним є те, що я, як керівник прагну, щоб заклад залишався тим місцем, де діти можуть фізично розвиватись, навчатись, виховуватись, зміцнювати здоров’я, реалізовувати свої здібності, весело й щасливо жити.
 Вважаю, що вагомим критерієм оцінки моєї управлінської діяльності можна вважати сприйняття мене як керівника працівниками, дітьми, а через них і батьками. Якщо діти пишаються своїм закладом, то це означає, що вони пишаються і своїми педагогами. Усвідомлюю, що розумно будувати взаємовідносини педагогів, їх помічників, дітей, батьків, можна тільки там, де всі відчувають свою приналежність до найвищої справи на Землі – формування Особистості, Людини нового покоління.
Щиро вдячна батькам за підтримку та розвиток закладу.
 

Читайте також:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: